Kategorie

Meble szkolne 

Meble szkolne
Mając na uwadze troskę o zdrowie i kondycję naszych pociech nasz sklep internetowy przedstawia kompleksową ofertę metalowych mebli szkolnych skierowaną do szkół i przedszkoli. Duży wybór rozmiarów oraz różnorodność wyposażenia szaf pozwalają na konfigurowanie ich zgodnie z indywidualnymi potrzebami, warunkami oraz koncepcją każdej szkoły. Metalowe szafy ubraniowe i schowkowe są idealnym wyposażeniem szkolnych szatni.
 • Szafki dla przedszkolaków SumS

  Szafka ubraniowa o wysokości 1350 mm – dla dzieci przedszkolnych. Maluchy bez trudności powieszą ubranie i sięgną do półek i każdy z nich posiada swoją oddzielnie zamykaną cześć. Wyposażona jest w drążek z haczykami, haczyk na drzwi, półkę na podręczne drobiazgi, książki, kanapki, półkę na czapkę i u dołu półkę na buty. W standardzie szafa zamykana zamkiem cylindrycznym z ryglem w 1 pkt. Inne opcje zamknięcia: – rygiel w 3 pkt., – uchwyt z zamknięciem na magnes

 • Szafki dla 6-latków SumS

  Szafka ubraniowa o wysokości 1500 mm – dla 6-latków i młodszych uczniów. Młodsze i niższe dzieci bez trudu powieszą ubranie i będą miały półki w zasięgu ręki. Szafa wyposażona jest w drążek z haczykami, haczyk na drzwi i lusterko oraz w półki na książki, podręczne drobiazgi, kanapki. Szafa zamykana jest zamkiem cylindrycznym.

 • Szafy schowkowe z półką SUS

  Szafki schowkowe oferujemy również z dodatkowym wyposażeniem – drążek z haczykami półką wewnątrz na podręczne drobiazgi, książki, zeszyty, kanapki.

 • Szafy i wózki na laptopy i tablety

  Szafy i wózki na laptopy służą do zabezpieczenia jednostek PC z jednoczesną możliwością doładowania baterii podczas przechowywania. Wewnątrz korpusu zamontowana jest listwa, która zawiera gniazda elektryczne do podłączania ładowarek laptopów – w każdej skrytce (przegródce). Szafa na laptopy może być również w wersji bez podłączeń elektrycznych.

Wdrożenie sklepu: sklepy internetowe Częstochowa - INRESO.pl Copyright 2017 LIMESTO