Meble szkolne 

Meble szkolne metalowe dostępne w naszym sklepie internetowym to gwarancja bezpieczeństwa każdego dziecka!

Mając na uwadze troskę o zdrowie i kondycję naszych pociech przedstawiamy kompleksową ofertę mebli szkolnych metalowych skierowaną do szkół oraz przedszkoli. Nasze meble szkolne metalowe to duży wybór rozmiarów oraz różnorodność wyposażenia. Aktualnie możemy zaproponować meble do przedszkola z atestem oraz meble z atestem do szkoły. Nasze szafki dla przedszkolaków pozwalają na konfigurowanie ich zgodnie z indywidualnymi potrzebami, warunkami oraz koncepcją każdej szkoły. Szafki szkolne dla uczniów czyli szafy schowkowe metalowe są idealnym wyposażeniem szkolnych szatni. Wszystkie nasze szafy schowkowe to pewność oraz gwarancja solidnego wykonania. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane szafki szkolne zawsze zapewniały nie tylko bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, ale także wygodę podczas eksploatacji przez bardzo wymagających użytkowników jakimi są przedszkolaki oraz uczniowie.

  • Szafki dla przedszkolaków SumS

    Szafka ubraniowa o wysokości 1350 mm – dla dzieci przedszkolnych. Maluchy bez trudności powieszą ubranie i sięgną do półek i każdy z nich posiada swoją oddzielnie zamykaną cześć. Wyposażona jest w drążek z haczykami, haczyk na drzwi, półkę na podręczne drobiazgi, książki, kanapki, półkę na czapkę i u dołu półkę na buty. W standardzie szafa zamykana zamkiem cylindrycznym z ryglem w 1 pkt. Inne opcje zamknięcia: – rygiel w 3 pkt., – uchwyt z zamknięciem na magnes

  • Szafki dla 6-latków SumS

    Szafka ubraniowa o wysokości 1500 mm – dla 6-latków i młodszych uczniów. Młodsze i niższe dzieci bez trudu powieszą ubranie i będą miały półki w zasięgu ręki. Szafa wyposażona jest w drążek z haczykami, haczyk na drzwi i lusterko oraz w półki na książki, podręczne drobiazgi, kanapki. Szafa zamykana jest zamkiem cylindrycznym.

  • Szafy i wózki na laptopy i tablety

    Szafy i wózki na laptopy służą do zabezpieczenia jednostek PC z jednoczesną możliwością doładowania baterii podczas przechowywania. Wewnątrz korpusu zamontowana jest listwa, która zawiera gniazda elektryczne do podłączania ładowarek laptopów – w każdej skrytce (przegródce). Szafa na laptopy może być również w wersji bez podłączeń elektrycznych.

Wdrożenie sklepu: sklepy internetowe Częstochowa - INRESO.pl Copyright 2017 LIMESTO