Myjki warsztatowe 

Myjki warsztatowe z obiegiem zamkniętym firmy MST oraz RUSZMOBIL. Mamy także płyny - środki do myjek warsztatowych.

Poniższa oferta zawiera niezbędne w każdym zakładzie myjki warsztatowe o nowoczesnym wyglądzie łączące w sobie solidność, wytrzymałość i czystość wykonywanej pracy. Aktualnie posiadamy w sprzedaży myjki warsztatowe mst oraz myjki warsztatowe ruszmobil oraz płyn do myjki warsztatowej.
Jeśli nie wiesz jaki płyn do myjki warsztatowej zastosować - skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy w wyborze odpowiedniego środka do myjki warsztatowej.

Opis działania:
Myjki warsztatowe z obiegiem zamkniętym działają tak, że płyn myjący znajdujący się w dolnej części wanny lub beczki podawany jest pompą elektryczną przepływową przez przewód zakończony pędzlem przelotowym na czyszczony przedmiot (np. część silnika). Po czym spływa grawitacyjnie przez otwór do beczki lub wanny. 
Zalety:
ekologia, higiena i ergonomia na stanowisku pracy,
solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali w całości malowana specjalnym lakierem proszkowym,
ograniczenie "produkcji" szkodliwych odpadów przez samoregenerację,
zalecane przez nas płyny "Clean Professional EXTRA",
płyn posiada wymaganą kartę charakterystyki.

 • Zmywacz CLEAN PROFESSIONAL, prawie bezwonny, na bazie rozpuszczalników od aromatyzowanych, mieszanina wolno ulatniająca się o właściwościach zgodnych z normami Unii Europejskiej. Doskonale zmywa smary, oleje, nagary i inne mocne zabrudzenia z części samochochodowych. Środek o działaniu odtłuszczającymMa zastosowanie w myjkach warsztatowych ręcznych...

  1,690,00 netto
  2,078,70 brutto
 • Pędzel do mycia - twarde włosie FI 8/FI35 /50 mm biały Specjalne pędzle do czyszczenia części w myjkach warsztatowych produkt Polski wysoka jakość wykonania.

  28,00 netto
  34,44 brutto
 • Pędzel do mycia - miękkie włosie FI 8/FI35 /55 mm czarny Specjalne pędzle do czyszczenia części w myjkach warsztatowych produkt Polski wysoka jakość wykonania.

  28,00 netto
  34,44 brutto
Pokazuje 13 - 15 z 15 elementów
Wdrożenie sklepu: sklepy internetowe Częstochowa - INRESO.pl Copyright 2017 LIMESTO